Kadıköy Bosch Servisi

Güleryüzlü ve Anlaşılır Çağrı merkezi 0216 466 47 06-0216 420 07 99

Kadikoy-Bosch-servisi-cagri-merkezi

Çağrı merkezimize hemen ulaşmak için telefon resminin üzerine tıklayın. Android ve Iphone cihazlardan otomatik olarak arama başlatılacaktır.

 

 

 

Bosch Kadıköy Servisi 0216 466 47 06-0216 420 07 99

Hemen Hızlı Çağrı merkzimiz ile irtibata geçin

 •    Alanında uzman güler yüzlü servis danışmanları
 •    Gezici Servis hizmeti
 •    Doğru bilgilendirme
 •    Orjinal yada yan sanayi parça fiyat karşılaştırma
 •    Verilen terminlerde onarım süresi
 •    Binlerce mutlu müşteri
 •    20+ Yıllık tecrube

Hızlı Gezici servis

Gezici Servis

Evinizdeki rahatı hiç bozmayın

Kadıköy Bosch Servisi Profosyonel servis ekibimiz  evinizdeki rahatı hiç bozmadan arızalı ürünün ön incelemesini yapar.  Beyaz eşya servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise çağrı merkezi uzmanımız size en yakın gezici teknik aracını yönlendirir. Servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.

Kadıköy Bosch Servisi 0216 466 47 06-0216 420 07 99

Firmamız MGD TEKNİK ticaret Kadıköy Bosch Servis hizmeti vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile güler yüzlü genç dinamik kadromuz her gün sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştirmekte, Yenilenen tüm güncel teknolojileri takip etmekteyiz. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.

Kısaca servis hizmetimizden söz etmek gerekirse, Kadıköy bölgesindeki Tüm Bosch beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini orjinal parçalar için 1 yıl garantili olarak vermekteyiz.

0216 466 47 06-0216 420 07 99 numaralı çağrı merkezini aradığınızda sizi güler yüzlü çağrı merkezi ekibimiz karşılayacaktır. Normal mesai saatlerimiz 8:00 ile 20:00 arasındadır. Fakat ACİL durumlarda 7 x 24 bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizde ve bize bağlı tüm servislerde Nöbetçi servis elemanımız size yardımcı olacaktır. İlk yapılması gereken arızalı ürün ile ilgili telefonda teknik ekibimize detaylı bilgi vermelisiniz. Gerekirse 0532 467 39 38 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ürünün görüntüsünü gönderebilirsiniz. Bazı arızalar telefon yönlendirmesi ile kolayca çözülebiliyor. Sorunun telefonda çökelemediği durumlarda gezici servis ekibine yönlendirme yapılacaktır. Sizden alınan ön bilgiye göre gezici ekip olası yedek parçaları temin edip gelmelidir. Gezici ekibin size ulaşma süresi duruma göre farklılık gösterir. Fakat genellikle trafik durumuna göre 2 saat içeresinde ilk müdahale yapılır. Yerinde servis arızayı bulduktan sonra size bilgi verecektir. Yerinde tamir imkânı var ise hemen tamir eder. Eğer tamir süresi uzun yada taşınamaz teknik ekipman gerektiriyor ise cihazınız servis merkezine taşınır. Maliyetlendirme konusunda da içiniz rahat olsun.

Yedek parçanın orjinal yada muadil ürün kullanılması tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İki ürün içinde teknik servis elemanlarımızdan yada çağrı merkezimizden teklif alabilirsiniz.

İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır. Bu da önemli bir hız sağlamaktadır

Saygılarımızla  

 Kadıköy Bosch Beyaz Eşya Servisi MGD TEKNİK

Profosyonel Teknik Servis

MGD TEKNİK olarak yılların verdiği tecrube ile siz değerli müşterilerimize  tüm Bosch beyaz eşya ürünleri için teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Hızlı Çağrı Merkezi

 Kadıköy bölgesi Bosch marka ürünler için  alanında uzman personelimiz sizlere yardımcı olabilmek için hizmetinizde.

Call Center :

0216 466 47 06-0216 420 07 99

Orjinal Yedek Parça

Cihazınız için onarımı esnasında kullanılan yedek parçalar orjinal parça üreticilerinden temin edilir. Değişim yapılan parçalar 1 yıl garanti altındadır.

Kadıköy Bosch Servisi İletişim Bilgileri

Kadıköy Bosch Servisi İletişim Bilgileri

Email Adresimiz

murat@servisinibul.org

Call Center :

0216 466 47 06-0216 420 07 99

 

Servis hizmeti verdiğimiz bölge sınırı

Bizi seçmeniz için ana nedenler

 •    Çok Uygun maliyet  
 •    En Yüksek Kalite Standartlarında Hizmet
 •    Müşteri Memnuniyeti
 •    Tecrübeli Kadro
 •    Hızlı ve Doğru Çözümler
 •    Orjinal Parçalar ile 1 Yıl Hizmet ve Yedek Malzeme Garantisi


  0216 466 47 06-0216 420 07 99 7 gün 24 saat bizi aramaktan çekinmeyiz